Hylla

910719

HYLLA med vitrindel, 1960-tal, fanér i riopalisander, svärtade ben skodda i mässing, nyckel finns, höjd ca 109 samt 100x25 cm

CITES-intyg medföljer

Några stötrmärken, smärre fanérresningar, bruks och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Några stötrmärken, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Hylla

Budhistorik (27 bud)
7147354
3 400
7147019
3 200
7146921
7146953
2 800
7146921
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.