Sideboard

910717

SIDEBOARD, 1920/30-tal, med hyllor och lucka, fanér i betsad björk, nyckel finns, höjd ca 75 samt 150x30 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 10

Sideboard

Budhistorik (8 bud)
7145131
650
7145172
600
7145131
550
7144708
500
7144622
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.