Bokhylla

910714

BOKHYLLA, 1940/50-tal, med hylla samt lådor och lucka med bakomliggandse hyllor, fanér i björk, nyckel finns, höjd ca 75 samt 150x27 cm

Smärre fanérresningar, bruks och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Hyllor

Rum 10

Bokhylla

Budhistorik (19 bud)
7141667
1 400
7137487
1 300
7135410
7137484
7135410

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.