Linnea Larsson

910707

LINNEA LARSSON (född 1964): Vallmo, signerad och daterad L. Larsson 2020, olja på duk, ca 60x60 cm, ej inramad

Fack 21

Linnea Larsson

Budhistorik (23 bud)
7141939
3 800
7141937
3 600
7141918
3 400
7141898
3 200
7141037

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.