Linnea Larsson

910706

LINNEA LARSSON (född 1964): Blomsterstilleben,
signerad och daterad L. Larsson 2020, olja på duk, ca 40x40 cm, ej inramad

Fack 14

Linnea Larsson

Budhistorik (9 bud)
7142785
1 900
7142943
1 800
7142785
1 700
7142513
1 600
7142369

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.