Ture Sjölander Paul McCartney

910697

TURE SJÖLANDER (född 1937): Paul McCartney, etat I, signerad och numrerad Ture Sjölander 116/135, färglitografi, bladmått ca 68x83 cm

Ej examinerad ur ram

Pop/Rock, Konst, Konst, Grafik

Tavelvagn 2

Ture Sjölander Paul McCartney

Budhistorik (3 bud)

7143000
7142934
7142630

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.