Wladyslaw Chmielinski oljemålning

910686

WLADYSLAW CHMIELINSKI (1911-1979): Hästekipage genom stad, signerad, olja på duk, ca 50x35 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (27 bud)
7150237
8 200
7149332
8 000
7148286
7 800
7142516
7 600
7148285
7 600

Slutpris SEK:
8 200
786 EUR, 923 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.