Bordsur

910629

BORDSUR, tidigt 1900-tal, Frankrike, brons, delvis förgylld, urtavla i emalj, pendel samt nyckel medföljer, höjd ca 43 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

Klockor/Ur

Monter 9

Bordsur

Budhistorik (16 bud)
7145425
7145404
7145420
7145404
950
7137012
900

Slutpris SEK:
126 EUR, 156 USD
Utropspris SEK: