KArin Broos gicletryck

910589

KARIN BROOS. "Väktaren II", gicletryck, signerad och numrerad I/XX, bildytan ca 56,5x89,5 cm

Rum 1

KArin Broos gicletryck

Budhistorik (15 bud)
7142196
8 200
7145920
8 000
7142196
7 800
7145912
7 600
7142196
7 400

Slutpris SEK:
8 200
786 EUR, 923 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.