Anna Palm de Rosa akvarell

910566

ANNA PALM DE ROSA (1859-1924): Havsbukt, sannolikt motiv från Gotland, signerad, akvarell, ca 45x60 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 7

Anna Palm de Rosa akvarell

Budhistorik (11 bud)
7152067
5 000
7141534
7141401
7141400
650
7141398
600

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.