Arkivskåp

910520

ARKIVSKÅP, 1900-talets mitt, målad plåt, höjd ca 132 samt 72,5x47 cm

Repor, mindre bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Arkivskåp

Budhistorik (6 bud)
7134821
1 300
7134794
7134794
700
7134820
650
7134794

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.