Tramphäst

910507

TRAMPHÄST, bemålat trä, 1900-talets första hälft, längd ca 68 cm, höjd ca 70 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, ställvis hårdare, Patina

Leksaker

Hylla 5

Tramphäst

Budhistorik (5 bud)
7141870
500
7141405
450
7137618
7124757
7122944

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.