Björn Weckström armband och ring

910330

BJÖRN WECKSTRÖM, armband, ring, sterlingsilver, Lapponia, Finland, 1970-tal, total vikt ca 44 g

bruks- och åldersrelaterat slitage, smyckespåse från Lapponia medföljer

Guld/Smycken, Armband

Monter 19

Budhistorik (24 bud)
7156228
3 400
7156084
3 200
7156072
7155503
2 800
7138552
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.