Enarmad bandit 1950-tal Jennings

910305

ENARMAD BANDIT, 1960-tal, metall, Jennings, höjd ca 65 cm

Slitage, nyckel finns, instruktionsbeskrivning medföljer, finns att hämta i utlämningsdisken

Nautica/Technica

Rum 16

Budhistorik (14 bud)
7141044
3 200
7142174
7141044
2 800
7128549
2 600
7128549
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.