Joan Miro litografi

910195

JOAN MIRO (1893-1983) "Untitled", signerad, numrerad 5/75, färglitografi, 1976, tryckt av Maeght Paris, bladmått 45x63 cm

Reva i marginalen, gulnad

Joan Miro litografi

Budhistorik (68 bud)
7154768
34 000
7154766
33 000
7154765
32 000
7154764
31 000
7154761
30 000

Slutpris SEK:
34 000
3 257 EUR, 3 825 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.