Roland Svensson färglitografi

910116

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Augustidag vid havsbandet, signerad Roland S, 230/260, färglitografi, 42x55 cm

Gulnad

Fack 23

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (5 bud)
7126696
450
7125658
7126695
7125658
7124018

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.