Linneskåp

910032

LINNESKÅP, 1930/40-tal, med tre dörrar, fanér i björk samt rot, nyckel finns, höjd ca 112 samt 157x48 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Linneskåp

Budhistorik (3 bud)

7141107
7140459
7131993

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.