Sybord 1900-tal

909780

SYBORD, 1900-talets mitt, mahognyfanér, låda i sarg med 6 fack och 3 lock, höjd ca 76, 55x38 cm

Bruksspår, fanérlagning

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Sybord 1900-tal

Budhistorik

2021-05-04 kl 18:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.