Bonad Barbro Nilsson

909486

BARBRO NILSSON, bonad, "Lila kvist", monogramsignerad BN, ca 45x39 cm

Mindre slitage

Mattor/Textilier, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Bonad Barbro Nilsson

Budhistorik (14 bud)
7141934
2 800
7137068
2 600
7140693
2 600
7137068
2 400
7132923

Slutpris SEK:
2 800
294 EUR, 364 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.