Roman Scheidl olja på duk

908944

ROMAN SCHEIDL (född 1949), olja på duk, "Liebespaar - japanishe Version", signerad Scheidl samt daterad 1990/95 a tergo, bildmått ca 75x55 cm

Ändringar/tillägg
Proveniens: Galleri Futura, Stockholm. Inköpt i slutet av 90-talet.

Rum 6

Roman Scheidl olja på duk

Budhistorik (9 bud)
7157879
3 600
7157874
3 400
7157784
3 200
7157766
7146014

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.