Herr- damfickur guld

907942

FICKUR, 2 st, herr resp damur, 18K guld, 1900-talets första hälft, diam 35-50 mm, vitemaljerade urtavlor, total vikt ca 109 g

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bucklor, skador

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Monter 19

Herr- damfickur guld

Budhistorik (20 bud)
7141975
6 600
7141372
6 400
7140752
6 200
7141371
6 200
7140752
6 000

Slutpris SEK:
6 600
632 EUR, 743 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.