Soffbord 1950-tal

907766

SOFFBORD, mahognyfaner, benställning i svartlackad metall, benavslut i mässing, tidningshylla med stavar i mässing, H ca 52 cm, 134 x 50 cm

Märken och repor, krackelerad lack

Möbler, Soffbord, sidobord

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Soffbord 1950-tal

Budhistorik (2 bud)

7142111
7129519

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.