Georg Jensen Årsskedar

907520

GEORG JENSEN, årsskedar, 12+1 st, förgyllt sterlingsilver, dekor med blommor, modellår 1984-1995, samtliga delar i originaletui Jensen, medföljer även tesked 1988 utan etui, total vikt ca 554 g

Delvis med bruksslitage

Silver

Monter 5

Georg Jensen Årsskedar

Budhistorik (21 bud)
7146251
3 800
7146247
3 600
7136763
3 400
7128203
3 200
7136760
3 200

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.