Balzar Beskow matbord

907043

BALZAR BESKOW, matbord, fanerat i björk, avtagbara ben, tillverkad i Mönsterås, bläckstämplad, höjd 73, diameter 119,5 cm

Slitage och fläckar

Möbler, Matbord

Rum 20

Balzar Beskow matbord

Budhistorik (2 bud)

7140799
7128833

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.