Golvlampa

906961

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, metall och plast, höjd ca 144 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Golvlampa

Budhistorik (48 bud)
7098399
6 600
7098396
6 400
7098393
6 200
7098391
6 000
7098385
5 800

Slutpris SEK:
6 600
632 EUR, 743 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.