Carl Fredrik Reuterswärd

906864

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Komposition, signerad, numrerad 136/200, bladmått 62x72 cm

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram

Geijersgatan 14, Göteborg

Carl Fredrik Reuterswärd

Budhistorik (2 bud)

7096772
7081028

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.