Martin Wickström

906771

MARTIN WICKSTRÖM (född 1957): "By the fireside", signerad och daterad a tergo Martin Wickström -89, olja på pannå samt belysning, 165x60 cm

Ytslitage, lagning i marginalen

Konst, Modernt måleri, Nutida

Rum 7

Martin Wickström

Budhistorik (5 bud)
7098161
7098155
7083449
7081340
1 900
7074957

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.