Mats Aronsson oljemålning

906724

MATS ARONSSON (född 1958): "Vita segel Ytterön", signerad, olja på duk, daterad a tergo -92, 71x60 cm

Rum 18

Mats Aronsson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

7084873
7081403
750
7081401
550
7074555

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.