Hörnskåp gustaviansk stil

906721

HÖRNSKÅP, 1900-talets senare del, gustaviansk stil, gråvit lackerad med förgylld dekor, överdel med glasvitrin, höjd 175, djup ca 55x72 cm, nyckel finns

Smärre skador, pålimmad skåpsdörr

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Hörnskåp gustaviansk stil

Budhistorik

2021-04-23 kl 12:16
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.