Soffa skinn

906677

SOFFA, 1960/70-tal, 2-sitsig, skinnklädd, kromade ben, sitthöjd 41, längd 131 cm

Rygg med skinnlagning

Möbler, Soffor

Rum 14

Soffa skinn

Budhistorik (8 bud)
7097752
7096512
7096512
550
7097501
500
7096512
450

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.