Pierre Olofsson komposition

906658

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, onumrerad, med dedikation, serigrafi, bladmått ca 38x54 cm
Gåva direkt av konstnären till nuvarande ägare

Rum 9, Vagga 2

Pierre Olofsson  komposition

Budhistorik (11 bud)
7097840
2 600
7097926
2 600
7097840
2 400
7097919
7097840
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.