Anita Fröding oljemålning

906443

ANITA FRÖDING (född 1942): "Dröm i natten", monogramsignerad, a tergo signerad och betitlad, olja på duk, ca 100x80 cm

Oramad

Rum 9

Anita Fröding oljemålning

Budhistorik (21 bud)
7097985
6 400
7098079
6 200
7097985
5 800
7097984
5 600
7097976
5 400

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.