Pinnstolar modell Tellus fråjn IKEA 1960-tal

906082

PINNSTOLAR, 4 st, modell "Tellus", Ikea, 1960-tal, vitlackerat trä, sitthöjd ca 45 cm

bruksslitagem senare bemålade

Möbler, Stolar

Hylla 9

Budhistorik (22 bud)
7098218
1 700
7098069
1 600
7098217
7098069
1 300
7088815

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.