Karmstolar 6st

906076

KARMSTOLAR, 6 st, 1900-talets slut, Italien, stämplade undertill Made in Italy, vitfärgat läder samt kromat stålrör, sitthöjd ca 45 cm

bruksslitage,

Möbler, Stolar, Design

Rum 14

Karmstolar 6st

Budhistorik (40 bud)
7097983
7 400
7097977
7 200
7097980
7 200
7097977
7 000
7097971
6 800

Slutpris SEK:
7 400
709 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.