Coasters England

905986

COASTERS, 6 st., nysilver, England, 1900-talets mitt, gallerkant, varav fem med träplatta, invändig diameter ca 10-12,5 cm

Smärre slitage

Diverse

Monter 11

Coasters England

Budhistorik (16 bud)
7098363
7097764
7097204
950
7097763
950
7097204
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.