Fåtöljer 1 par

905742

FÅTÖLJER, 1 par, 1960/70-tal, Danmark, klädd i brunt skinn, sitthöjd ca 39 cm

Bruksslitage, fläckar, en fåtölj med hål i ryggen

Möbler, Fåtöljer

Rum 15

Fåtöljer 1 par

Budhistorik (2 bud)

7097456
7093820
1 400

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.