Fåtölj "Director"

905624

JURIJ RAHIMKULOV, fåtölj, "Director", för Mitab, 1900-talets andra hälft, ljust textilklädsel, lackerad benställning, sitthöjd ca 39 cm

Åldersrelaterat slitage

Möbler, Fåtöljer, Design

Linnégatan 21, Norrköping

Fåtölj

Budhistorik (6 bud)
7098054
550
7097441
500
7097440
450
7097439
7097438

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.