Kerstin G. Olson, skulptur

905490

KERSTIN G. OLSON (född 1944): "Kosmo", skulptur, Genovera Art Design, osignerad, järn, keramik, höjd 172 cm

Bruksslitage

Konst, Skulpturer

Drottninggatan 36, Malmö

Kerstin G. Olson, skulptur

Budhistorik (1 bud)

7095709
2021-04-22 16:43:57

2021-04-23 kl 11:08
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.