Bordslampa Flygfors

905241

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, Flygfors Glasbruk, signerad under fot Flygfors, höjd inkl lampfattning ca 44 cm

Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Bordslampa Flygfors

Budhistorik (2 bud)

7097968
7082656

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.