Einar Jolin färglitografi

905239

EINAR JOLIN (1890-1976): Hjortar i månsken, signerad och numrerad Jolin, 171/360, färglitografi, bildmått ca 46x55cm

Ej examinerad ur ram

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Einar Jolin färglitografi

Budhistorik (8 bud)
7096677
7094871
7092066
950
7092061
7082498
600

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.