Dinky Supertoys Corgy toys Lesney bilar

905172

DINKY SUPERTOYS samt DINKY TOYS, 11 st, 1950-tal, Meccano, England, bestående av: bl a militärfordon, 660 Tanktransporter, i originalkartong, Lorry Mounted Crane, Fire Engine, Jaguar, Jeep mm, medföljer CORGY TOYS, ERF, model 64 G samt Ford Zodiac by LESNEY, längder ca 7-31 cm

Bruksslitage, ej genomgången

Leksaker

Monter 8

Budhistorik (4 bud)

7090809
7090414
750
7087786
700
7087786

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.