Fagerhults golvlampa

904305

GOLVLAMPA, fot i lackerad metall, stam i förkromad metall, skärm akryl, 2 ljuspunkter, Fagerhults Belysning, modell 63180, höj och sänkbar skärm, höjd ca 130 cm

Skador: bruksslitage, ej funktionstestad

Belysning, Golvlampor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Fagerhults golvlampa

Budhistorik (20 bud)
7098035
1 300
7098033
7098018
7098032
7098018

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.