Byrå

904117

BYRÅ, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 65, 75x37 cm

bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Byrå

Budhistorik (4 bud)

7078140
450
7072799
7067078
7054082

Slutpris SEK:
450
47 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.