Marianne Ågren, oljemålning

904101

MARIANNE ÅGREN (född 1941): Damporträtt, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 105x65 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Marianne Ågren, oljemålning

Budhistorik (11 bud)
7078105
7078093
3 600
7078088
3 400
7078087
3 200
7078032

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.