Trumpet Vincent Bach Stradivarius modell 37

904099

TRUMPET, Vincent Bach, Stradivarius modell 37, ca 1981 märkt vid ventil med serienummer ML 186653, medföljer 2 munstycken samt originallåda med tillbehör, bl.a. notställ, metronom m.m, längd på trumpeten ca 54 cm

2 mindre bucklor vid klockstycke, bruksslitage, slitage kring krom

Instrument

Budhistorik (4 bud)

7070840
7067000
7066219
7064230

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.