&Tradition bord

904017

MIA HAMBORG, "Shuffle", bord, för &Tradition, Danmark, etikettmärkt undertill, marmor, svartlackerad trä, höjd 69, diameter 39 cm

Smärre slitage, repor

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Drottninggatan 36, Malmö

&Tradition bord

Budhistorik (8 bud)
7071073
4 600
7070545
7065538
3 800
7061728
3 600
7061723
3 200

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.