Golvlampa mässing

903830

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, stomme lindat i ljusbrunt skinn, märkt 4420, höjd ca 127 cm

Ngt sned sockel, slitage på skinn, mindre anlupning, tejprester

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampa mässing

Budhistorik (6 bud)
7067751
550
7067538
500
7067533
450
7067384
7058064

Slutpris SEK:
550
58 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.