Alvar Aalto pall modell 60

903763

ALVAR AALTO, PALL, modell 60, 1900-talets mitt, höjd 54 cm

Slitage övermålad

Möbler, Stolar, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Alvar Aalto pall modell 60

Budhistorik (17 bud)
Bud EUR
7055793
260
7071253
240
7055793
220
7071250
200
7055793
190

Slutpris EUR:
260
2 714 SEK, 305 USD
Utropspris EUR:
150