Trädgårdsstolar

903632

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, aluminium, bemålade, sitthöjd 40 cm

Smärre ytskador

Möbler, Stolar

Rum 5

Trädgårdsstolar

Budhistorik (11 bud)
7067658
7057005
7048391
7057004
7048391
650

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.