Stolar 1 par

903586

STOLAR, 1 par, 1900-talets början, barockstil, ek, spiralvridna ben, bronserad läderklädsel, sitthöjd 48 cm

Slitage, skador

Möbler, Stolar

Rum 16

Stolar 1 par

Budhistorik (3 bud)

7067871
7067595
7049952

Slutpris SEK:
42 EUR, 52 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.